नयाँ आर्थिक वर्षवाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता पाँच हजार पुग्ने : राज्यमन्त्री बि.क.


  • नयाँ आर्थिक वर्षवाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता पाँच हजार पुग्ने : राज्यमन्त्री बि.क.
  • वर्दिया । उद्योग वाणिज्य तथा आपूर्ति राज्यमन्त्री विमला बि.क.लाई वुधवार राजापुर बर्दिया स्थित श्री सरस्वती बाल प्राथामिक विद्यालयले एक कार्यक्रम आयोजनागरी बधाई तथा सम्मान गरेको छ । सम्मान कार्यक्रममा वोल्दै राज्यमन्त्री बिकले "म सरकारी गाडी चढ्न मात्र मन्त्री भएको होइन समाजका विद्यमान समस्यालाई समाधान गर्दै बर्दिया लगायत देशभर विकाशका लागी सबै नागरिकसंग हातेमालो गरी अगाडि वढ्नलाई मन्त्री भएको वताउनुभयो ।" उहाँले नयाँ आर्थिक वर्षवाट सरकारले सामाजिक सुरक्षा भत्ता वढाएर ५०००/- पुर्याउने समेत बताउनुभयो ।   वर्दिया राजापुर काे राइस मिल लाई पूर्ण रूपमा सञ्चालन गर्नको लागि आफुले भरपूर सहयोग गर्ने वताउदै चाडै नै वर्दियामा केही उद्योगहरु स्थापना गर्न पहल गर्ने समेत बताउनुभयो ।  

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *