बा‌ँके दुर्घटनामा मृतकको संख्या १२ पुग्यो, घाइते र मृतकको कोरोना परिक्षण गरिने


 • बा‌ँके दुर्घटनामा मृतकको संख्या १२ पुग्यो, घाइते र मृतकको कोरोना परिक्षण गरिने

  नेपालग‌ज १९ जेठ ।

  बाँकेको राप्ती सोनारी गाउँपालिका–२ ठुरिया जंगलमा मध्यराती गाडी दुर्घटना हुँदा १२ जनाको मृत्यु भएको छ भने २१ जना घाइते भएका छन् । भारतका विभिन्न शहरहरुवाट मजदुरी गरेर नेपालग‌‌जवाट  मध्यराति सल्यान जाँदै गरेको ना ५ ख ५९९५ नम्बरको गाडी बाँकेको ठुरिया जंगलमा रोकिराखेको बा ४ ख ९०६४ नम्बरको ट्रकमा ठोक्किएको थियो । सोही क्रममा गाडीमा सवार ११ जनाको घटनास्थलमै र १ जनाको भेरी अस्पतालमा उपचारकाे क्रममा ज्यान गएको काेहलपुरका प्रहरी निरीक्षक देवेन्द मल्लले वताए । • दुर्घटनामा घाइते भएकाहरुलाई उपचार गर्न नेपालगञ्ज ल्याइएको छ । शवहरु भेरी अस्पतालमा राखिएको छ । मृतककाे सनाखत नभएको इलाका प्रहरी कार्यालय कोहलपुरले जनाएकेाे छ ।

  मृतक र सबै घाइतेको कोरोना परिक्षण गरिने बाके जिल्लाका एसपी वीर वहादुर वलीले बताए । उनका अनुसार मृतकको सनाखत हुन सकेको छैन् । मृतकमध्ये ११ जना पुरुष र १ महिला रहेका छन् । मृतक र सबै घाइतेको कोरोना परिक्षण समेत गरिने उनले बताए ।

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *