सल्यानमा आफ्नै बाबु द्वारा ८ बर्षकी बालिका बलात्कृत  • सल्यान आठ बर्षीया बालिकालाई बलात्कार गरेको भन्दै जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानमा आफ्नै बाबु बुरुद्द जाहेरी परेको छ । जिल्लाको शारदा नगरपालिकामा आफ्नै छोरीलाई बलात्कार गरेको भन्दै पीडित बालिकाकी आमाले जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानमा बावु बिरुद्द मुद्दा दर्ता गरेपछि घटना बाहिरीएकाे हाे । उजुरी दर्ता लगत्तै प्रहरी घटनामा संलग्न बाबुकाे खाेजि गरिरहेकाे बताएपनी पिडक बाबू भने फरार रहेका छन । लामाे समय देखि धम्काएर उनलेे पटकपटक छाेरीमाथी जबरजस्ती करणी गर्दै आएको खुलेको छ । एकदिन आफु छोरीलाई बुवासंग घरमा छोडेर घाँस काट्न गएको र घाँस काटेर घर फर्किदा त्यस्तो घटना देखेपछि आमा प्रहरीमा जान बाध्य भएको स्रोतले बतायो । घटनामा संलग्न चाडै पक्राउ पर्ने जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानका प्रहरी निरिक्षक लक्ष्मण ओलीले जानकारी दिए ।

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *