भागरथी भट्टको बलात्कारपछि हत्या भएको पुष्टि


  • भागरथी भट्टको बलात्कारपछि हत्या भएको पुष्टि

    काठमाडौं । बैतडीको दोगडाकेदार नगरपालिका–७ मा १७ वर्षीया भागरथी भट्टको बलात्कारपछि हत्या भएको पुष्टि भएको छ । जिल्ला अस्पताल, बैतडीमा गरिएको पोष्टमार्टमले भट्टको बलात्कारपछि हत्या भएको निष्कर्ष निकालेको हो । जिल्ला प्रहरी कार्यालय, बैतडीका अनुसार पोष्टमार्टममा संलग्न चिकित्सकहरुले भट्टको बलात्कार भएको रिपोर्ट दिएका छन् । भट्टको टाउको र हातमा चोट लागेको, यौनांगमा घाउ र घाँटीमा पनि निलडाम भएकाे प्रहरी स्राेतले जनाएकाे छ । भट्टको हत्या अनुसन्धान गर्न सुदूरपश्चिम प्रहरी कार्यालयका प्रमुख डिआइजी उत्तमराज सुवेदी बैतडी पुगेका छन् । घटना अनुसन्धानका लागि प्रहरीको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरो र सुदूरपश्चिम प्रदेश प्रहरी कार्यालयको छुट्टाछुट्टै टोली परिचालन गरिएको छ । बुधबार विद्यालय गएकी भागरथी घर नफर्किएपछि खोजी तीब्र पारिएको थियो । उनको शव भोलिपल्ट बिहीबार विभत्स तवरले हत्या गरिएको अवस्थामा लबलेक जंगलमा फेला परेको थियो । दृष्टिन्युज

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *